Sevgililer gününde neler alınır?

SEVGİLİLER GÜNÜ YAKLAŞIYOR…

Sevgililer günü yaklaşırken bu gibi özel günleri erkeklerden daha fazla önemseyen biz kadınları minnoş bir telaş sarmış durumda. Yalnız değilseniz eğer Sevgililer gününde neler alınır? Sorusu herkesin aklındaki en önemli soru. Evet şimdi bu sorunuza cevap bulalım.

FARKLI FİKİRLER ARIYORSANIZ…

Öncelikle dikkat etmeniz gereken, vermeyi düşündüğünüz hediyenin anlam yüklü ve romantik olması. Onu eski günlere götürmek istiyorsanız eski fotoğraflardan yararlanabilirsiniz. Uzun bir ilişkiniz varsa beraber çektirdiğiniz bir fotoğrafı, ilişkiniz yeniyse sevgilinizin çocukluk fotoğrafını çerçeveletebilirsiniz.

Nasıl tanıştığınızı, yaşadığınız anıları, onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatan bir kitap bastırabilirsiniz.

Ona özel bir kıyafet diktirip(elbise, ceket, gömlek, fular) isminizin yazılı olduğu bir etiket yaptırabilirsiniz.

Size özel şarkılardan oluşan bir CD yaptırıp, kapağını beraber çektirdiğiniz bir fotoğrafla anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sevgilinizin burcuna göre seçtiğiniz doğal taştan aksesuar yaptırıp, taşın anlamının yazdığı küçük bir not eşliğinde hediye edebilirsiniz.

İş yerinde veya evinde dolabının üzerine, çekmecesine, pantolonunun cebine minnoş sevgi mesajları ve küçük hediyeler yerleştirebilirsiniz.

Hobilerinden yararlanın…

İnsanlar birbirinden farklı zevklere sahiptir fakat ilişkide ortak nokta olması mutlaktır. Yani sevgilinizin hayatında olmazsa olmazı varsa örneğin müzik, spor, tuttuğu takım gibi ona bir enstrüman veya forma alabilirsiniz. Bu durum sevgilinizin size olan sevgisini artıracaktır.

Size tavsiyem bu anlamlı  minnoş telaşınız fiyaskoya dönüşmeden acele edin!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.