Kategori: Güzellik

Yosun Tozu ve Cilde Faydaları

Kırışıklıkları gidererek cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesini sağlama konusunda etkili yosun tozunun cilde faydaları nelerdir? Yosun tozu neye iyi gelir?

Bıttım Sabunu Faydaları

Cildi nemlendirme, varis, saç beyazlarını giderme gibi birçok sorunu ortadan kaldıran bıttım sabunu nasıl kullanılır, ne işe yarar ve neye iyi gelir?

Kuru Fasulyenin Cilde Faydaları

Fasulye maskesi birçok kişinin duyduğunda şaşırdığı maskelerden biri kabul edilmektedir. Özellikle son zamanlarda daha popüler olan maskelerden biri de fasulye maskesidir.

Şampuana Tuz Katmak

Şampuana tuz katma saçları düzleştirir mi? Şampuana ne kadar tuz katılır? Şampuana tuz koymanın faydaları, zararları ve yan etkileri nelerdir?

Katran Sabununun Faydaları

Katran sabunu binlerce yıldır Anadolu’da cilt ve saç problemlerinin tedavisinde kullanılagelmiş, binbir derde deva şifa verici özelliği olan bir sabundur.

Saç Çıkaran Bitkiler Nelerdir?

Saç dökülmesi, seyrelmesi, stresten kansızlığa kadar çeşitli nedenlerden ortaya çıkan bir sorundur. İşte size saç çıkaran bitkiler ile evde yapabileceğiniz doğal maske tarifleri.

Badem yağı sakal çıkarır mı?

Magnezyum ve biyotin açısından zengin içeriğe sahip badem yağı sakal, bıyık ve saç uzamasına yardımcıdır. Evde sakal yağı nasıl yapılır? Sakala ve bıyığa nasıl uygulanır?