Huncalife At Kestanesi

Huncalife At Kestanesi
Huncalife At Kestanesi

Huncalife At Kestanesi Kremi içerisinde bulunan at kestanesi, sarmaşık ve biberiye ekstreleri ile nane ve kafur yağı kan dolaşımının uyarılarak düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca ödem ve yorgunluk hissini azaltıcı etkisi vardır. İçeriğinde bulunan buğday yağı ve at kestanesi ekstresi cildin yumuşamasını, güçlenmesini ve sıkılaşmasını sağlar.

Huncalife At Kestanesi Kremi

Hemen hemen herkes yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bölgesel ağrıları yaşıyor. Bu ağrılar kimi zaman insanları hareket edemez hale getiriyor. Hemen ilaç alımına yönelip diğer organlarımıza hasar vermek yerine Huncalife Kozmetiğin doğal özler içeren At Kestanesi Masaj Jeli ile bu ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

At kestanesi yüzyıllar önce keşfedilmiş bir bitki. At kestanesi su dolu kazanlara atılır kaynatılır ve bu su ile ağrıyan bölge yıkanıp ağrı giderilirdi. Şimdi ise Huncalife sayesinde at kestanesi masaj jeli olarak herkesin ulaşabileceği ve kullanabileceği bir ürün oldu.

At Kestanesi Kremi Kullanımı

Ağrıyan bölgenin kuru ve temiz olmasına dikkat edin, bir tatlı kaşığı at kestanesi masaj jelini ağrıyan bölgeye jeli yedirene kadar dairesel hareketlerle sürün. Krem kurumaya başladığında önce bir yanma sonra bir serinlik hissedeceksiniz. Bu arada bu yanma hissi canınızı yakmıyor bilmenizi isterim. Serinlik hissi geldiğinde zaten ağrınız geçmiş oluyor. Kronikleşen ağrılarınız için günde 3 defa kullanmanız gerekli.

Huncalife At Kestanesi Kremini; Eklem ağrıları boyun, sırt, diz, bacak gibi tutulmalarda, fıtık ağrıları, bel, boyun gibi tüm ağrılarınızda kullanabilirsiniz.

At Kestanesi Kremi Kulllanım Tavsiyeleri

  • Çok ayakta kalan kişilere önderim sıcaklığına dayanabileceğiniz bir leğen suya bir avuç at kestanesi masaj kremi koyun ve karıştırın. 20 dk ayaklarınızı suda bekletin. Ayaklarınızda ki ağrı ve şişlik gidecektir.
  • Çocuklarınızda yada sizde burun tıkanıklığı varsa kaynar su dolu bir kovaya bir avuç atkestanesi masaj kremi koyun ve karıştırın. Bir çarşaf yada başınızı kapatacak bir havlu ile kova üzerinden buhar banyosu yapın. Sinüslerinizin kovaya akışını sağlayıp nefes almaya başldağınızı göreceksiniz.
  • Öksürük özellikle halk arasında dolu dolu öksürüyor dediğimiz öksürüğünüz için göğüs kısmına at kestanesi masaj jelinizi sürün sıcak bir havlu koyun.

Huncalife at kestanesi masaj jeli 500 ml., 250 ml., 200 ml. olarak her bütçeye uygun gramajda satılmaktadır. Ağrılarınız çok şiddetli ise Huncalife at kestanesi çift etkili masaj jelini aynı şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Halk hekimliğinde Bioten Horse Chestnut At kestanesi geniş yer tutar. Bioten At Kestanesi kremi çeşitli romatizma hastalıklarının ve toplardamarların varis genişlemelerinde yardımcı tedavi olarak kullanılır. Bunun dışında Bioten At kestanesi cildi erken yaşlanmadan korur.

Hemoroid tedavisindede etkili olduğu bilinir. Vücuda güç verir. Botox etkisi yapan birçok krem, vücut bakımı ürünü ve vücut sıkıştırıcılarda büzücü özelliğinden dolayı Bioten At kestanesi bulunuyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin: Fatma Arslan Huncalife At Kestanesi