Farmasi Siyah Maske

Farmasi Siyah Maske içeriğindeki Aktif Karbon sayesinde, ciltteki siyah nokta ve kirleri temizleyerek oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur. B3 vitamini ile parlak ve ışıltılı bir cilt yapısı için destek olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.


Farmasi Siyah Maske

Son Güncelleme

Siyah Maske Nedir?

Kadınların olduğu kadar erkeklerinde cilt bakımları için tercih edebileceği soyulabilir özellikli siyah maske, aktif karbon ile zenginleştirilmiş doğal içeriği sayesinde cildinizdeki siyah nokta ve akne oluşumunu engellemeye ve var olanı temizlemeye yardımcı olur.

Siyah Maske Kullanımı

Farmasi Dr.C. Tuna Siyah Maske, göz, dudak çevresi ve saç çizgisi hariç, yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dk bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın ve ılık suyla yıkayın.

KIRMIZI ALG ÖZÜ

İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır. Diğer aktiflere kıyasla ciltteki hidrasyon seviyesini daha hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne farkedilebilir bir etki yaratır.

LAMINARIA EKSTRESİ

Kök hücreleri, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ve oksidatif stresten koruyan Laminarla ekstresi, hücresel boyutta oksijenlenme ve ATP sentezini uyarır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir