Farmasi Logo
Farmasi Danışman Girişi

Farmasi Danışman Girişi

Farmasi Danışman Girişi yapabilmeniz için önce bir Farmasi Danışmanı olmanız gerekmektedir. Farmasi Üyelik bir Farmasi Danışmanı aracılığı ile gerçekleşir. Farmasi Üyelik/Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile Farmasi Danışman Girişi yapılmaktadır.

Farmasi Üyelik Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Farmasi Sipariş Verme

Farmasi Üyesi olduktan sonra Farmasiint.com adresinden giriş yapıp kullanıcı adı ve telefonunuza gelen şifreniz ile;

 • Farmasi sayfanıza, Giriş yapıp sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz.
 • Farmasi Kataloğu’ ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz.
 • Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.
 • Satın Al’ dan sonra hediye olarak alacağınız ürünler otomatik listelenir. Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik eklenir.
 • Seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basınız.
 • Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız ya da mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu
 • görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.
 • Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada ARAS Kargo’yu seçmeniz gerekir.

Gelelim en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri ’ne;

Farmasi ’de 3 tür ödeme seçeneği vardır.

 1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Elinizde bulunan herhangi bir kredi kartı ile tek çekim ve bazı kartlara da taksit seçenekleri vardır. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.
 2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYADDANIŞMAN KODU ve SİPARİŞKODUNUZU mutlaka açıklama kısmına yazmalısınız.
 3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 4.99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size numune ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMAÜRÜNÜolarak gelir. Kredi Kartı ile Tek Çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir.

Tek çekim seçtikten sonra sol tarafta KREDİ KARTI üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu tıklayıp ve SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktan sonra siparişiniz verilmiş olur.

At Kestanesinin Faydaları Nelerdir?

At Kestanesinin Faydaları

At Kestanesinin Faydaları Nelerdir? At kestanesi ve yağının faydaları, hastalıklar ve cilt için kullanım yöntemleri, maskesi, losyonu ve zararları. Balkan yarımadasında çoğunlukla yetişen yuvarlak tepeli...