Farmasi Biberli Masaj Jeli

Farmasi Biberli Masaj Jeli; Eklem ağrılarına çok iyi gelir. Adale ağrılarını hafifletir. Cildi nemlendirir, Selülit görünümünü gözle görülür şekilde düzeltmeye yardımcı olur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli

Paprika Balsam Masaj Jeli

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de fark edeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

Biberli Masaj Jeli Kullanımı

Farmasi Dr.C. Tuna Biberli Masaj Jelini uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. En iyi etkiyi almak için her kullanımdan önce ılık bir bezle uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.) Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin.

Not: En iyi etkiyi almak için Dermapeel ipek kesenin üzerine sürüp uygulayın.

Sabah akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın.

Varis Rahatsızlıklarına Etkili Çözüm

Herkesin başına gelebilecek toplar damar genişlemesine yada şişmesine denir. Genelde bacaklarımızın diz altında kalan bölümlerinde görünür. Erkeklerde daha az görünen bu hastalık genelde bayanlarda görünür. Bayanlarda Daha fazla görünmesinin nedeni ise erkeklerin bacak kası yapısı ile bayanların bacak kası yapılarının farklı olmasıdır.

Bacakların alt kısımlarında kırmızı ince çizgiler görüyorsanız sizde artık varislisiniz denebilir. Varis yüzünden etek yada şort giyen bayanların görünümleri rahatsızlık verebilir. Mutlaka tedavi edilmesi gereken bir damar hastalığıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.