Farmasi Biberli Masaj Jeli

Farmasi Biberli Masaj Jeli; Eklem ağrılarına çok iyi gelir. Adale ağrılarını hafifletir. Cildi nemlendirir, Selülit görünümünü gözle görülür şekilde düzeltmeye yardımcı olur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli

Biberli Masaj Jeli Online Satın Al

Ürünü kapıda ödemeli sipariş verme fiyat veya ürün hakkında bilgi almak için numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

Sipariş Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

Cep No

Paprika Balsam Masaj Jeli

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de fark edeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

Biberli Masaj Jeli Kullanımı

Farmasi Dr.C. Tuna Biberli Masaj Jelini uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin. En iyi etkiyi almak için her kullanımdan önce ılık bir bezle uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.) Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin.

Not: En iyi etkiyi almak için Dermapeel ipek kesenin üzerine sürüp uygulayın.

Sabah akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın.

Varis Rahatsızlıklarına Etkili Çözüm

Herkesin başına gelebilecek toplar damar genişlemesine yada şişmesine denir. Genelde bacaklarımızın diz altında kalan bölümlerinde görünür. Erkeklerde daha az görünen bu hastalık genelde bayanlarda görünür. Bayanlarda Daha fazla görünmesinin nedeni ise erkeklerin bacak kası yapısı ile bayanların bacak kası yapılarının farklı olmasıdır.

Bacakların alt kısımlarında kırmızı ince çizgiler görüyorsanız sizde artık varislisiniz denebilir. Varis yüzünden etek yada şort giyen bayanların görünümleri rahatsızlık verebilir. Mutlaka tedavi edilmesi gereken bir damar hastalığıdır.

Gürsel Değirmenci

İnternet Teknolojileri Dijital Pazarlama uzmanı. Araştırma, geliştirme, planlama ve üretim konuların da takım lideri. Öykü, hikaye, oyun sever ve aynı zamanda yazar.

1 Comment
  1. Ben farmasi temsilcisi olarak bu ürünü kullanmaya başladım ilk kullandigi da çok yanma hissettim korktum açıkçası ama ikinci kullanma da çok begendim

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Uyarı: Neler.com'da yer alan içerikler tanı ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Ziyaretçi kullanıcılar site kullanım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sağlık sorunları ve alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuza, 112 Acil yardım hattına ya da 182 Hekim Randevu Sisteminden doktorunuzdan randevu alabilirsiniz.