Farmasi Biberli Masaj Jeli

Farmasi biberli masaj jeli nedir, içeriğinde neler var, ne işe yarar ve faydaları nelerdir? Biberli masaj jelini nasıl kullanılır?


Farmasi Biberli Masaj Jeli Kullanıcı Yorumları
Farmasi Biberli Masaj Jeli Kullanıcı Yorumları

Son Güncelleme


Merhaba arkadaşlar ben Farmasi girişimcisi Elanur düzenli olarak spor yapıyorum ve biberli masaj jelini spora başlamadan 5 dakika önce uyguluyorum ki hareket ettikçe yağ yakma ve sıkılaşma işlemi 2 katına çıksın, cildin gerilmesi artsın. Verdiği soğukluk hissiyle de birlikte kas ağrılarımı ve damar sızılarımı da en aza indirgiyor. Uzun zamandır aradığım ürün artık elimin altında olmazsa olmazlardan birine dönüştü. Üstelik kullanışlı da iki parmak ucu kadar sıktığınızda bile fazlasıyla işlem görmeye yetiyor. Kullanmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim, muhteşem bir ürün.

Farmasi Biber Balsamı

Kırmızı biberin mucizevi etkisinin kendini göstermiş olduğu Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli), kullanmaya başlayacak olan kişiler için asla vazgeçemeyecekleri bir ürün olacak diyebiliriz. Laboratuvar ortamında geliştirilmiş olan özel formülü sayesinde cildin yenilenmesini sağlayan bu ürün, sorunlu cilt bölgelerinde de zencefil özünün etkisi ile kolajen üretiminde artışa neden olur ve sorunların iyileşmesini destekler. İçeriğinde bulunan özel vitaminlerden A ve E vitamini cilt altındaki hareketsiz kalmış dokuların harekete geçmesini sağlayarak yenilenmenin başlamasına etki eder. Ciltte ferahlık hissi uyandırmaya yarayan nane yağı ile müthiş bir masaj keyfi yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) içeriğindeki ısırgan otunun desteği ile cilt dokusu yatışmış olur ve jojoba yağı sayesinde de cildin temizlenmesi sağlanır. Oldukça faydalı olan bu ürün aynı zamanda cazip fiyatı ile de mutlaka denenmesi gereken ürünlerden birisidir. Uygun fiyatlı olan Farmasi ürünlerini isterseniz %30 oranında indirimle satın alabilir isterseniz de temsilci olup %30 karla satışını yapabilirsiniz.

İçeriğinde neler var?

İçeriğinde bulunan etken maddeleri ve ne işe yaradıklarını kısaca özetleyecek olursak şu şekilde ifade edilmesi mümkündür. Ürüne adını da veren acı biber yağı ciltte canlandırıcı etki uyandırır. Nane yağı konsantresinin ferahlatıcı ve rahatlatıcı etkisi bulunur. Biberiye özü sayesinde cilt altında bulunan damarlarda kan dolaşımı hızlandığı için cilt kendisini toparlar ve sıkılaşır. Jojoba yağının nem etkisinden faydalanırken, ısırgan otu sayesinde de cilt yenilenir ve kendinizi çok daha zinde ve rahatlamış hissedersiniz.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Kullanımı

Farmasi Biberli Masaj Jeli Kullanımı
Farmasi Biberli Masaj Jeli Kullanımı

Ürünün kullanım şeklini anlatmadan önce mutlaka temizlenmiş bir cilde uygulanması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Uygulama yapılacak bölgenin temizliği kadar ellerinizin de temiz olmasına dikkat edin. Uzmanların yapmış olduğu açıklamalara göre etkinin daha fazla olması isteniyorsa uygulama yapılacak bölgeye önceden peeling işlemi yapılarak ölü derilerin atılması sağlanmalıdır. İşleme geçildiğinde Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) istenen bölgeye sürülür ve dairesel hareketlerle masaj yapılarak cilde uygulanır. Sabahları ve akşamları günde 2 defa olacak şekilde düzenli kullanımı önerilmektedir. Aynı zamanda ürün ipek bir keseye sürülerek cilde uygulanırsa etkisinin artması söz konusu olur.

Farmasi Biberli Masaj Jelinin Faydaları

  • Bu ürün sayesinde varikozitel adı verilen geniş damar problemlerinden kaynaklı ağrılar, şişlikler ve özellikle ayaklara giren kramplardan kurtulabilirsiniz. Biber özü sayesinde kronik damar rahatsızlıklarının ve kanda oluşan pıhtılaşmanın önlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Varis problemi birçok kişinin başına dert açan ve inanılmaz ağrılara neden olan bir sorundur. Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) düzenli kullanıldığında tıkalı olan damarların açılmasını ve iyileşmesini hızlandırır. Varis problemi için bu ürünün kullanımı günde 3 defaya çıkarılabilmektedir.
  • Farmasi Biber Balsamı (Masaj jeli) ağrı şikayetleri dışında kilo vermek isteyen kişilerin spor yapmaya başlamadan evvel yağ yakılması istenen bölgeye sürüldüğünde hareketinde etkisiyle hızlıca yağ yakılmasına yardımcı olur.
Farmasi Biberli Masaj Jeli Ne İşe Yarar ?
  • Zayıflamak isteyen kişilerin spora başlamadan önce yağın yakılmasını istediği bölge üzerinde etkilidir.
  • Düzenli kullanıma tıkalı olan damarların açılmasında ve iyileşmesinde yardımcı etkendir.
  • Varis problemi için kullanılabilir.
  • Kronik damar rahatsızlıklarında ve kanın pıhtılaşmasını önlemede etkilidir.
  • Geniş damar problemlerinden kaynaklı ağrılarda, şişlikler de ve ayaklara giren kramplarda etkilidir.

Hamileler kullanabilir mi ?

Farmasi Biberli Masaj Jelinin kas gevşetici ve kan dolaşımını hızlandırıcı etkileri olduğundan dolayı hamile kişilerin kullanması tavsiye edilmez.  Kas gevşetici ve kan dolaşımını hızlandırıcı özelliği kişinin hamilelik süresi içerisinde olumsuz etkileri olabilir. Ancak hamilelik sonrasında kullanmaları önerilir. Ancak siz yine de doktorunuza danışmadan kullanıma başlamayınız.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Selülit

Farmasi Biberli Masaj Jelinin selülitleri yok etme gibi bir özelliği yoktur yalnızca yağ yakma özelliği vardır spor yapılırken bu etkisi kendini gösterir ve yakılan yağlar sonucu selülit oluşumu azalır. Bunun dışında ayrıca bir selülitleri ortadan kaldırma gibi bir etkisi yoktur.

Farmasi Biberli Masaj Jeli Yan Etkileri

Bilinen bir yan etkisi olmamakla beraber yalnızca hamileler kullanamaz. Fazla kullanımında kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi olduğundan kan akışında olumsuz etkiler bırakabilir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir