Farmasi BB Krem Kullanıcı Yorumları

Farmasi BB krem ürün deneyimi izlenimlerimi kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşıyorum. Lütfen sizde düşüncelerinizi, yorumlarınızı eksik etmeyin.


Farmasi BB Krem Kullanıcı Yorumları
Farmasi BB Krem Kullanıcı Yorumları

Farmasi BB Krem Kullanıcı Yorumları

Farmasi bb kremin cildime yağlılık hissi vermemesi benim için en önemlisiydi. Çünkü üzerine bir çok ürünler de kullanıyorum ve bir kaç saat sonra yüz kabul etmediğinden dolayı kusmaya başlıyor. Yapısı ince olduğundan bu BB kremle bu problemi yaşamıyorum yüzümde varlığı ve yokluğu anlaşılmayacak derecede hafif olduğunu söyleyebilirim.

Kullanışlı ve kusursuz Farmasi bb kremin yapısı ince olmasına rağmen hemen hemen bütün kusurlarımı gizledi diyebilirim. Ayrıca pütürlenmemesinin de başka bir güzelliği olduğunu belirtmek isterim. Parmağınızın ucuna iki nokta oluşturacak şekilde bıraktığınızda tüm yüzünüze yetecek şekilde uygulanabiliyor, bu anlamda da kullanışlı.

Ben yüzüme uygularken beautyblender kullandım ama yapısı yumuşak olduğundan elle de yayılmaya müsait. Bu arada beautyblenderımı da Farmasi den aldım onun da yapısını çok beğendim diyebilirim; bayadır kullanıyorum ama sertleşme olmadı hala aldığım günkü gibi yumuşak.

Veee evet sabitleme konusunda ki soruları duyar gibiyim onun için de yine Farmasi sabitleyici sprey kullandım, onu da şöyle özetleyecek olursak; cildimi kurutmadı ve yapışkan bir his bırakmadan, herhangi bir ağırlık vermeden makyajımın gün boyu sabit ve taze kalmasını sağladı.

Farmasi BB Krem Özellikleri

Farmasi BB Krem ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamadan cilt kusurlarını kapatır, içerisindeki Macadamia Özü ile gün boyu nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırırken, Yulaf Özü cildi besleyerek onarmaya yardımcı olur. SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildi korumaya destek olur. 

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Farmasi %100 yerli Türk markası helal kozmetik satan bir network marketing (doğrudan satış) markasıdır. Ürünlerini katalog ile danışmanlardan alabilir yada kendiniz danışman olarak indirimli ürün alıp satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Farmasi BB Krem sivilce yapar mı?

Genelde deneyimli Farmasi danışmanları farmasi bb krem sivilce yapar mı sorusuna “hassas bir cildiniz var ise yapabilir. Şöyle ki 100 kişiden en fazla 5 kişi bu sorunla karşılaşabiliyor cevabı veriyor.” Bu duruma göre kendi değerlendirmenizi yapabilirsiniz.

Farmasi BB Krem Satın Al

Farmasi BB Kremi nereden satın alabilirım diyorsanız internet üzerinden online kapıda ödemeli http://www.farmasiint.net/urun/bb-krem/ adresinden sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Başka bir ürün deneyiminde görüşmek üzere…
Elanur SEMİZ


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

8 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Elanur hanım paylaşımınız çok güzel bende denedim Farmasi bb krem gercekten yapısı cok güzel yüzümde yokmuş gibi olması ayrıca beni mutlu etti .Bundan sonra Favori ürünlerim arasında olucak .

  2. Merhaba BB krem kullanmamiştım elanur hanım paylaşımınız hoşuma gitti hemen sipariş verecem.

  3. Bb krem açıktan ortaya olan Kremi kullandım cok memnunum pürüzsüz yapıyor Ve yüksek kapatıcı yüzde kalıp gibi durmuyor …

  4. Farmasi kozmetik bb krem gerçekten mükemmel bir ürün 😀 zamanla yüzünün rengini dengeliyor ve kalıp yada pütürlü kesinlikle durmuyor gerçekten mükemmel ürün

  5. En sevdiğim vazgeçilmezim FARMASİİ BB günlük kullanımdada özel günlerdede kurtarıcım 👏🏻👏🏻👏🏻Benn çok memnunum tavsiye edip kullandırdığım bir çok arkadaşımm da çok memnun kaldılar sizde deneyin bence

  6. Bende bb krem kulaniyorum hem kapatici bende gunes koruyucusu cildi purusuz yapiyor

  7. Farmasi ürünlerine bayılıyorumm bb krem ve cc kremde muhteşem herkese Tavsiye ederim kokularına bayılacaksınızz .

  8. Farmasi ürünleriyle yeni Tanıştım Arkadaşımın Tavsiyesiyle oldu .BB krem ilk kullandığımda bu kadar başarılı olabileçeğini düşünmüyordum .Biraz ön yargılıyım galiba Farmasi bb krem benim vazgeçilmezim oldu .Mutlaka denemelisiniz Fiyatlarda çok uygun