Farmasi At Kestanesi Kullanıcı Yorumları

Farmasi at kestanesi kullananlardan kullanıcı yorumları. At Kestanesi Kremi; sırt, Boyun, Eklem, Burkulma, İncinme, Bel, Fıtığı, Romatizma, kılcal damarları güçlendirerek varis ve vucüttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur.


Farmasi At Kestanesi Kullanıcı Yorumları
Farmasi At Kestanesi Kullanıcı Yorumları

Farmasi At Kestanesi; Ürün deneyimi, izlenimlerimi kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşıyorum. Lütfen sizde düşüncelerinizi, yorumlarınızı eksik etmeyin.

Farmasi At Kestanesi

Merhaba arkadaşlar yepyeni bir ürünle yine birlikteyiz. Farmasi At Kestanesi Balsamı evet kesinlikle her evde bulunması gereken resmen ağrı kesici diyebilirim. En küçük boyun ağrısı, bel ağrısı, eklem ağrısı, baş ağrısı, burkulma, incinme, romatizma gibi sıkıntılarda hemen ağrı kesiciye koşuyoruz. Neyse ki artık at kestanesi balsamıyla tanıştık! Önce biz vaad edilenleri inceleyelim:

Farmasi At Kestanesi Kremi Faydaları

  • Sırt, boyun, eklem, burkulma, incinme, bel fıtığı, romatizma gibi ağrılarda etkili aescin ile kılcal damarları güçlendirmeye yardımcı olur.
  • Varis ve vücuttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur
  • Damar büzücü etki
  • Bacaklarda görülen variste dolaşımı düzenleyici ve ağrıları azaltıcı etki
  • Basura yönelik sorunlar
  • Vücudun herhangi bir bölgesinde hissedilen ağrıların giderilmesi aşamasında etkilidir.

Farmasi At Kestanesi İçeriği

At kestanesi ekstraktı sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, besler, hücre yenilenmesi ve yoğun iyileşme sağlamaya yardımcı olur. Damar sağlığında destekleyici olarak kullanılır. Sürülen bölgedeki ağrıyı ve acıyı hafifleterek serinlik hissi verir.

At Kestanesi Kremi Satın Al

At kestanesi masaj jelini indirimli satın almak için  http://www.farmasiint.net/ adresinden başvuru yapabilirsiniz. Yada 0 553 371 61 01 nolu numaradan sipariş verebilirsiniz.

Farmasi Girişimcisi Olabilirsiniz

Farmasi %100 yerli Türk markası helal kozmetik satan bir network marketing (doğrudan satış) markasıdır. Ürünlerini katalog ile danışmanlardan alabilir yada kendiniz danışman olarak indirimli ürün alıp satarak kazanç sağlayabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Farmasi atkestaneli masaj jelini ilk duyduğumda, bir kremin ağrıyı geçireceğine inanmamıştım. Çevremde kullananlarda oldu. Yakın akrabam, farmasi üyesiydi. Bana bi r adet at kestaneli masaj jeli hediye etti. Birgün deneme fırsatım oldu. Misafirlerim gelecekti. Hazırlık, temizlik derken bel fıtığım beni zorlamaya başladı. Ağrısı git gide arttı. Aklıma at kestaneli masaj jeli geldi ve denedim. Ağrıyan bölgeyr sürdüm. İşlerime kaldığım yerden devam ettim. Zaman akıp gitmişti. Misafirlerim gittikten sonra dinlenmeye çekildim. Ve kendi kendime düşünürken, benim belim ağrıyordu, geçmiş. Farketmemişim. O zaman anladım. At kestaneli masaj jeli ağrıları geçiriyor diye. Teşekkürler Farmasi, teşekkürler Dr. C.Tuna

  2. Yıllar önce Farmasiyle tanışma sebebim At Kestaneli masaj jeli ağrı kreminin aldığı övgü idi. Bende özellikle sinüs ve migren bel ve omuz bölgelerimin ağrılı dönemlerinde çok faydasını gördüm.Emziren annelerin ilaç kullanamazken bu kremle ağrılı dindirdim. kime tavsiye ettiysem beğeni yüksek seviyede oldu. Evimizde küçüğü çantamızda olması gerekli diye düşünüyorum teşekkürler Farmasi