Farmasi At Kestanesi Kullananlar

Farmasi at kestanesi kullananlardan kullanıcı yorumları. At kestanesi kremi; sırt, boyun, eklem, burkulma, incinme, bel, fıtığı, romatizma, kılcal damarları güçlendirerek varis ve vücuttaki şişlikler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur.


Farmasi At Kestanesi Kullanıcı Yorumları
Farmasi At Kestanesi Kullanıcı Yorumları

Farmasi At Kestanesi

Farmasi markasının doğal içerikli ürünleri ile birçok sağlık sorununa destek olabilirsiniz. Özellikle markanın rahatlatıcı masaj jeli serileri müşterileri tarafından tam not almayı başarmış, en sık tercih edilen ürünlerdendir. At kestanesinin bir hayli fazla olan faydasını mucizevi bir şekilde insanlara ulaştıran markanın, Farmasi At Kestanesi Serisi ürünleri de bu başarılı seriler arasında gösterilebilir. Seri de bulunan ürünler içerisinde özellikle çift etkiye sahip olacak şekilde formülü güçlendirilmiş olan double effect ürünleri çok daha faydalıdır. Gün sonlarında vücudun tüm yorgunluğunu atmanızı sağlayacak rahatlatıcı bir masaj etkisi de sunan Farmasi At Kestanesi Serisi ile ihtiyacınız olan rahatlamış ve sakinleşmiş vücuda kavuşmanız kolaylaşacaktır.

Faydaları nelerdir?

 • Serinin ürünleri vücutta hissedilen yorgunluğun ve ağrıların hafifletilmesi aşamasında etkili olmaktadır.
 • Özellikle uzun süre boyunca ayakta kalınması ya da uzun mesafeli yürüyüşler sonrasında bacaklarda oluşan yorgunluğu, Farmasi At Kestanesi Serisi ürünleri ile rahatlatabilirsiniz.
 • Rahatlatıcı bir masaj etkisi sunan bu ürünler ile vücudunuz sakinleşecek ve cildinizin canlanarak yumuşadığı hissedeceksiniz.
 • Seri ürünlerini düzenli olarak kullanan kişiler hoş kokusunun da sunmuş olduğu ferahlık etkisinden hoşnut olmaktadırlar.
 • Ürünler vücutta masaj yapılabilecek her bölgede güvenle kullanılabilir.
 • Eğer yorgunluk hissinin fazla olduğu bölgeler olursa buralara sürülen ürün ile hafif bir şekilde masaj yapılması uygun olacaktır.
 • Ürün kullanımı sırasında uygulama yapacak kişinin ellerinin ve uygulama yapılacak bölgenin temiz olmasına dikkat edilmesinde fayda olacaktır.

İçeriğinde neler var?

At kestanesi ekstraktı sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, besler, hücre yenilenmesi ve yoğun iyileşme sağlamaya yardımcı olur. Damar sağlığında destekleyici olarak kullanılır. Sürülen bölgedeki ağrıyı ve acıyı hafifleterek serinlik hissi verir.

At Kestanesi Kremi Satın Al

Farmasi At Kestanesi Serisi üç üründen oluşmaktadır. Büyük boy olan ilk ürün içerisinde at kestanesi, nane, sarı kantaron, esansiyel yağlar ve mentol bulunur. Diğer iki ürün içerisinde de aynı formül kullanılmıştır ancak daha fazla etki oluşturabilmek için gücünün iki kat arttırıldığı görülür. Serinin ürünlerinde hiçbir şekilde parafin, triklosan ve paraben yer almaz. Dermatolojik olarak da uygunluğu test edilmiş olan ürünleri herkes kullanabilir.

 • Dr. C. Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 500 ml – 1103011
 • Dr. C. Tuna At Kestanesi İki Kat Etkili 125 ml – 1106013
 • Dr. C. Tuna İki Kat Etkili At Kestanesi Masaj Jeli 250 ml – 1103180

Spipariş için bizlere 0530 344 31 21 ve 0553 371 61 01 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ürün Deneyimi

Merhaba arkadaşlar ben Farmasi girişmcisi Elanur Semiz. Size ailemizin ve daha bir çok tanıdığım insanların vazgeçilmezleri arasında olan bir ürünü sizinle paylaşmak istiyorum. Anneannem dizinden ameliyat oldukta sonra iyileşeceği yerde dizinde ciddi ciddi ağrılar oluştu, yıllar yıllar geçti o kadar fizik tedaviye, ilaca rağmen ancak gıdım gıdım ilerleme yaşandı. Ben de anneannem için bu balsamı aldım. Çok ağrısı olduğu zaman bununla bana ya da dedeme kendisine masaj yaptırır. O çok işe yaradığını söyler. Evden eksik olmaz asla. Günde 2 kez sabah güne başlamadan ve akşam günü bitirirken olmak üzere kullanıyor ve uygulanacak olan bölgeni de temiz olmasına ayrıca dikkat ediyor tabii ki. Düzenli ve devamlı kullanımda etkisini daha da gösterdi. Artık gün içerisinde daha rahat ve ağrısız bir şekilde dolaşabiliyor. Oldukça etkili bir ürün .

Farmasi %100 yerli Türk markası helal kozmetik satan bir network marketing (doğrudan satış) markasıdır. Ürünlerini katalog ile danışmanlardan alabilir yada kendiniz danışman olarak indirimli ürün alıp satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Farmasi At Kestanesi ürün deneyimi, izlenimlerimi kullanıcı yorumumu sizlerle paylaşıyorum. Lütfen sizde düşüncelerinizi, yorumlarınızı eksik etmeyin.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Farmasi atkestaneli masaj jelini ilk duyduğumda, bir kremin ağrıyı geçireceğine inanmamıştım. Çevremde kullananlarda oldu. Yakın akrabam, farmasi üyesiydi. Bana bi r adet at kestaneli masaj jeli hediye etti. Birgün deneme fırsatım oldu. Misafirlerim gelecekti. Hazırlık, temizlik derken bel fıtığım beni zorlamaya başladı. Ağrısı git gide arttı. Aklıma at kestaneli masaj jeli geldi ve denedim. Ağrıyan bölgeyr sürdüm. İşlerime kaldığım yerden devam ettim. Zaman akıp gitmişti. Misafirlerim gittikten sonra dinlenmeye çekildim. Ve kendi kendime düşünürken, benim belim ağrıyordu, geçmiş. Farketmemişim. O zaman anladım. At kestaneli masaj jeli ağrıları geçiriyor diye. Teşekkürler Farmasi, teşekkürler Dr. C.Tuna

 2. Yıllar önce Farmasiyle tanışma sebebim At Kestaneli masaj jeli ağrı kreminin aldığı övgü idi. Bende özellikle sinüs ve migren bel ve omuz bölgelerimin ağrılı dönemlerinde çok faydasını gördüm.Emziren annelerin ilaç kullanamazken bu kremle ağrılı dindirdim. kime tavsiye ettiysem beğeni yüksek seviyede oldu. Evimizde küçüğü çantamızda olması gerekli diye düşünüyorum teşekkürler Farmasi