BitClub Network Türkiye

Kısaca BitClub Network; bitcoin madenciliği yapan sistemdir. BitClub gerçek Bitcoin üreticisidir. BitClub Bitcoin üretiminin %5’ini karşılamaktadır. Bitcoin kazanmanın en yenilikçi ve çekici yolu olan BitClub’a vakit kaybetmeden üye olarak gelecek için varlığınızı oluşturabilirsiniz.

BitClub Network Türkiye
BitClub Network Türkiye

BitClub Network Türkiye

BitClub Eylül 2014’te faaliyetlerine başlamıştır ve tek bir kişi ya da kuruma ait değildir; bizler uzmanlar, girişimciler, profesyoneller, ağ pazarlamacıları ve programlama tutkunlarından oluşan ve bu harekete katkıda bulunmak üzere bir araya gelmiş bir ekiptir. BitClub Network’e herkes katılabilir ve madencilik havuzlarımıza katılarak kazanç elde etmeye başlayabilir.

Sizlere Bitcoin sektöründe benzersiz ve doğru zamanlamaya sahip bir fırsat sunabilmek için kitle fonlamasının gücünü stratejik bir ödeme yapısıyla bir araya getirdik. Madencilikteki uzmanlığımızı kullanarak kazançlı madencilik fırsatları oluşturabildik ve iş ortaklığı yapımızı kullanarak tüm üyelerimizin kazanç potansiyelinden yararlanmasını başarabildik.

Blockchain Bitclub Network Minnig Kanıtı

Bitcoin’in resmi web sitelerinden Blockchain.info üzerinden dünya Bitcoin üretimi Hashrate dağılımına bakıldığında bu üretimin %5’inin BitClub Network’e ait olduğunu görebilirsiniz.

Konsept çok basittir! Bitcoin, Ethereum, Zcash ya da diğerleri için madencilik ekipmanı alırsınız ve yapılan madencilik miktarı için günlük olarak size ödeme yapılacaktır. Bu fırsatı diğer üyelerle paylaşırsanız ve onlar da madencilik donanımı satın alırsa siz de bu üyelerin alışverişleri kaynaklı olarak bir komisyona hak kazanırsınız.

BitClub İzlanda Üretim Tesisleri

İzlanda sadece soğuk tüm yıl boyunca serin bir iklime sahip olduğu için değil aynı zamanda doğal Hidroelektrik ve Jeotermal teknolojiyi kullanarak %100 temiz ve yenilenebilir enerji sunduğu için büyük ölçekli madencilik için mükemmel bir ortama sahiptir.

Bu, havayı kirletmediğimiz ve Bitcoin madenciliği için çok sorumlu ve yeşil bir yöntem kullandığımız anlamına gelir. Bitcoin’in birleşik ağ gücü büyümeye devam ettiğinden ve kullanılan elektrik miktarı çok yüksek olduğundan bunun kısa bir süre içinde dünyada büyük bir sorun haline geleceğine inanıyoruz. Bu nedenle yeşil olmak üzere proaktif bir adım atıyoruz! Ve bu ayrıca enerjinin dünyanın her yerinden daha ucuz olmasına neden olduğu için üyelerimizin yeşil olmasını sağlayan büyük bir Kazan-Kazan durumudur.

BitClub Kazanç Planı

Bitcoin üretmek kolay olmamakla beraber maliyetli bir işlemdir. BitClub geleceğin parası Bitcoin’e seyirci kalmamamıza imkan sağlamaktadır. BitClub üzerinden Bitcoin’e güvenle yatırım yapabilirsiniz. Bunun aynında aile ve çevrenizden insanlara tavsiye ederek üyelik ve eşleşme bonusları üzerinden benzersiz yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here