Bioten At Kestanesi Göz Jeli

Tüm güzelliğinize gölge düşüren göz altı çevresinde oluşan o koyu halkalardan, şişliklerden ve göz altı morluklarından kurtulmanın zamanı geldi.

Bioten At Kestanesi Göz Jeli

Bioten At Kestanesi Göz Jeli

Huncalife laboratuvarlarında göz çevrenizin hassas yapısına uygun olarak atkestanesi özü ile formüle edilmiştir. Sürdüğünüz anda bir serinlik hissediyorsunuz. Sabah akşam düzenli kullandığınız takdirde göz altı şişliklerinizden ve göz altı morluklarından kurtulacaksınız. Huncalife At Kestanesi Cilt Bakım Serisi tüm yaş gruplarına ve tüm cilt tiplerine uygundur.

Göz çevrenizin hassas yapısına uygun olarak at kestanesi özü ile formüle edilmiştir. Göz çevresinin nem dengesini sağlayarak pürüzsüz olmasını destekler. Yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olur. İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasını amaçlar. İçeriğindeki at kestanesi özü ile göz çevresinde oluşan siyah halkaların giderilmesini destekler.

Ürün Kullanımı

Göz çukuru kemiğinin etrafına yüzük parmağınız ile hafif vuruşlar yaparak uygulayınız. Erkek ve kadın, tüm yaş grupları kullanımına uygundur.

Başvuru Formu

[contact-form-7 id=”2135″ title=”Huncalife Kayıt Formu”]

Göz Altı Morlukları Neden Olur?

Gözlerinin altı mor biriyle karşılaştığımızda, çoğumuz bu kişinin yorgun ya da uykusuz olabileceğini var sayarız. Normalde göz altı morluğu gibi bir sorunu olmayanlar bile, birkaç gün uykusuz kaldığında ya da uzun saatler bilgisayar başında oturduğunda bu durum hemen gözlere yansır.

Çok sayıda kişi göz altı morluklarından şikayetçidir ve işin aslı bu morlukların yorgunluk dışında başka bir sürü nedeni olabilir. Kalıtsal olarak, göz yapısı nedeniyle ya da sadece yaş itibarıyla göz altında morluk oluşmaya başlayabilir. Neyse ki çaresi olmayan bir durum değildir ve çeşitli yöntemlerle bu koyu renkteki halkalar azaltılabilir ya da tamamen geçebilir. Bu durumda sizlere Bioten At Kestanesi Göz Jelini tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.