Aspir Yağı İle Zayıflama

Aspir Yağı ile Zayıflama

Aspir Yağı

Aspir yağı Aspir tohumundan elde edilmektedir. Aspir tohumlarından ise yağ elde edilir. Aspir yağı elde edilirken kimyasal işlev ve katkılardan geçmez. Bu nedenle son derece bitkisel bir yağdır.

Aspir yağı ile zayıflama bölgesel zayıflamada sıklıkla kullanılan Aspir yağının sıvı formaları, diyet listelerinde yer alan salatalar hazırlanırken bir veya iki yemek kaşığı eklenerek kullanılabilir. Bunun dışında kapsül şeklinde de alınabilmektedir. Salatalara eklemek istemiyorsanız, yemeklerden en fazla yarım saat önce bir tatlı kaşığı Aspir yağı tüketebilirsiniz.

Aspir Yağı İle Zayıflama

Aspir yağı kullanırken, kendinize uygun bir diyet ve spor programı uygulamalısınız. Aspir yağı, tek başına sadece bir gıda desteği ve metabolizmayı hızlandıran bir takviyedir. Bunun için kilo verme sürecinde sadece Aspir yağı kullanmak yeterli olmayacaktır. Yediklerinize ve gün içerisinde hareket etmeye özen göstermelisiniz.

Zayıflamak için aspir yağı nasıl kullanılır?

2 ay boyunca düzenli olarak günde 1 yemek kaşığı yemeklerden önce tek başına kullanılan aspir yağı yaklaşık 3 kilo vermenize yardımcı olur. Ancak bu kilonun daha fazla olması tamamen kişinin kendisine bağlıdır. Aspir yağı ile aynı zamanda sağlıklı bir şekilde beslenme ve spor yapılması sayesinde daha fazla kilo verebilmek mümkündür.

Aspir yağı aynı zamanda sade olarak tüketilemediği durumlarda yoğurdun içerisine karıştırılarak da tüketilebilir. Bununla beraber aynı zamanda yoğurt, aspir yağı ve keten tohumu karışımının kahvaltılarda tüketilmesi sağlıklı kilo verme konusunda size yardımcı olabilir.

Aspir yağı ile zayıflamayı düşünen kişiler 1 yemek kaşığı bal ile beraber aynı miktarda aspir yağı ve sirkeyi karıştırıp salataların içerisine ilave ederek düzenli bir şekilde 1 ay uygulayabilir. Bu şekilde metabolizmanın hızlanmasını sağlanır ve kilo verme konusunda vücut harekete geçer.

Kilo kontrolünün yapılabilmesi için aspir yağı aynı zamanda kızartma yağı olarak da kullanılabilir. Aspir çiçeğini çay olarak da tüketebilirsiniz. Bunun için Aspir Çayı Faydaları konulu yazımız için tıklayın.

Aspir yağı ayda kaç kilo verdirir?

Aspir yağı, tek başına kullanıldığında ancak 2 ay gibi bir sürede 2-3 kg kadar verdirir. Eğer spor ve sağlıklı beslenme ile beraber kullanıyorsanız, normal verdiğiniz kilonun 2 katına kadar çıkması mümkündür.

Yorum Gönder